Kurumsal

 

ATAĞ ALÜMİNYUM, alüminyum yapı sektöründe ülkemizin lider alüminyum firmalarından  SARAY ALÜMİNYUM’un bayisidir. İstanbul’un kentleşme ve endüstrileşme alanında ivme gösteren ilçesi Silivri ve çevresindeki ilçelerdeki giydirme cephe ve kapı pencere sistemleri, alüminyum kompozit panel, kış bahçeleri, güneş kırıcılar ve solar sistemler gibi mimari uygulama ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmak adına tecrübeli ve dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir.

ISO 9001, TSE, QUALICOAT, QUOLANOAD, GOST-R, IFT ROSENHEIM kalite belgelerine sahip alüminyum yapı bileşenlerimiz ile müşterilerimizin mimari talep ve gereksinimlerini eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde karşılayabilecek durumda olan ATAĞ ALÜMİNYUM müşteri memnuniyeti odaklı oluşturduğu kalite politikasıyla çalışmalarının her aşamasında katma değer sağlamaktadır .

Mimari uygulama ve projelendirme firmalarına bütünsel çözümler sunmayı prensip edinmiş olan firmamız, kalite politikasının içine dahil ettiği, müşteri memnuniyeti, kalitede süreklilik, zamanında teslim, kaynak tasarrufu, inovasyon, çevresel duyarlılık, ar-ge ve toplamda kalite prensiplerini faaliyetlerinin tamamına yansıtmayı başarmıştır.

Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?