2.Kalite Kompozit Panel Nedir?

2.kalite kompozit panel seçenekleri ile profesyonel çözüm önerilerine sahip olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Alüminyum kompozit panel, alüminyum ürünler arasında en fazla tercih edilenlerden bir tanesidir. Bu noktada 2.kalitede olan ürünlerinde yoğun bir şekilde ilgi gördüğünden bahsedebiliriz. İki alüminyum levha arasında her iki yüzeyi de çeşitli kalınlıklarda alüminyum yerleştirilmiş tabakalar alüminyum panellerdir.

Söz konusu ürünler genel olarak bina cephe giydirme sistemlerinde, tanıtım, dekoratif amaçlı çeşitli uygulamalarda tabela ve tabela zemini olarak kullanılabilmektedir. Alüminyum 2. kalite kompozit paneller mimari de son derece rahat bir şekilde tercih edilen yapı elemanları arasındadır. Bu ürünlerin çalışma ısısı genel olarak -50 Oc / +80 oC / 100 derecelik ısıdadır. Bu ısı farkında genleşme 2,3 mm/m’dir.

2.Kalite Kompozit Panellerin Özellikleri

2.kalite alüminyum kompozit paneller bir plastik çeşidi olarak ifade edilmektedir. Bu noktada polietilen olarak bilinen maddelerin iki yüzeyinde de alüminyum levha ile kaplanmıştır. Bu da ürünlerin alüminyum olarak ifade edilmesini sağlamaktadır. Bu ürünlerin birbirinden farklı boyutlarda üretilerek çeşitli alanlarda kullanılabilir olduğundan bahsetmek mümkündür. Her iki yüzeyi 0.30 mm, 0.21 mm ve 0.50 mm gibi çeşitlerde üretildiğini söylemek mümkündür. Çevre dostu polietilenlerden meydana gelen ürünler, bu nedenle yoğun bir şekilde ilgi görmektedir.

Defolu Alüminyum Kompozit Panel-2.kalite kompozit panel
 

Banka, otel, alışveriş merkezi, metro istasyonu gibi alanlarda bu ürünlerin kullanımı mümkündür. Bu noktada son derece dayanıklı yapıda olan bu ürünler uzun ömürlüdür. Diğer cephe kaplama malzemelerine oranla çok daha hafif bir yapıda olan söz konusu ürünler darbelere ve kırılmalara karşı oldukça güvenlidir. İşlenmesi kolay olduğu bilinen kompozit paneller, düzgün yüzeylere sahiptir. Bakım ve temizliği kolay olan bu ürünler titreşim emme özelliği ile korozyona dayanıklı bir yapısı vardır.

2.Kalite Kompozit Panel Fiyatları

2.kalite  kompozit panel fiyatları tercih edeceğiniz ürün boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle ürünlerin fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli ve güvenilir ürünleri sizler için en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Silivri Saray Alüminyum bayisi olan Atağ Alüminyum; giydirme cephe ve kompozit panel cephe kaplama sistemleri, alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme (kaldır-sür) sistemleri, ışıklık (skylight) sistemleri, korkuluk ve küpeşte sistemleri satış, projelendirme, uygulama ve montaj hizmetleri sunmaktadır. ATAĞ ALÜMİNYUM, alüminyum yapı sektöründe ülkemizin lider alüminyum firmalarından SARAY ALÜMİNYUM’un bayisidir. İstanbul’un kentleşme ve endüstrileşme alanında ivme gösteren ilçesi Silivri ve çevresindeki ilçelerdeki giydirme cephe ve kapı pencere sistemleri, alüminyum kompozit panel, kış bahçeleri, güneş kırıcılar ve solar sistemler gibi mimari uygulama ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmak adına tecrübeli ve dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir.

Web sitemizin iletişim sayfasında bilgileri bulunan +90 212 728 90 58 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya info@atagaluminyum.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

 Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?