2 kalite kompozit ve fiyatları

2 Kalite Kompozit panel, polietilen isimli plastik maddenin her iki yüzeyinin, alüminyum levhalarla kaplanması sonucunda elde edilen bir çeşit yapı malzemesidir. alüminyum plaka, doğal ahşap kaplama gibi çok sayıda malzeme ile kaplama şansı tanıyan kompozit paneller, bu özelliklerinden dolayı en çok tercih edilen yapı malzemeleri arasındadır. Kompozit panellerin her iki yüzeyi de 0,25 mm(aluboard), 0,35 mm(aluface) ve 0,50 mm(saraybond) gibi çeşitli kalınlıklardaki alüminyumdan üretilir.  çevre dostu polietilenden üretilir. Alüminyum üretiminde  SARAY ALÜMİNYUM alüminyum sektöründe başta türkiye olmak üzere ve dünyada lider isimlerden biridir.Biz SARAY markasının TRAKYA bölge bayii olarak faliyet göstermekteyiz

Alışveriş Merkezleri, metro istasyonları, oteller ve bankalar gibi alanlarda sıklıkla kullanılan kompozit paneller, bunun yanı sıra dış mekanların bina cephe giydirme işlemlerinde de en çok tercih edilen yapı malzemesidir. Dekorasyonda ve reklam panolarında da yoğun biçimde kullanılmaktadır.

Yalnızca ülkemizde değil, dünya genelinde de en çok rağbet gören yapı malzemelerinin başında gelen kompozit paneller, binaların daha estetik, çağdaş ve şık görünmelerini sağladığı için dekorasyonun vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Bilhassa eski binaların tadilat ve restorasyon uygulamalarında kullanıldığında binanın eskimiş görünümünden kurtulmasını sağlar.

ALUBOARD(025mm):Aluboard paneller iki adet korozyon dayanımlı alüminyum levhanın ortadaki polietilene bondinglenmesi ile oluşur. Ön yüzdeki alüminyum Polyester boya ile boyanmış olup, arka yüz de epoksi polyesterle boyanmıştır. Modern görüntüsü ile reklam panellerinde yoğun olarak kullanılır

ALUFACE(035mm): Dış yüzeyi 0.35mm PVDF/Nano PVDF boyalı alüminyum levha; çekirdek ara dolgusu 3.3mm kalınlığında alçak yoğunluklu polietilen dolgu, arka yüzeyi 0.35mm epoksi polyester boyalı alüminyum levha olmak üzere toplam 4mm kalınlığındadır. Ağırlığı 5.30 kg/m2’dir.Çoğunlukla Cephe malzemesi olarak kullanılır.

SARAYBOND(050mm):Dış yüzeyi 0.50 mm alüminyum + 3mm polietilen dolgu +0.5 mm alüminyum PVDF boyalı alüminyum levha arka yüzeyi 0.50mm epoksi polyester boyalı alüminyum levha olmak üzere toplam 4mm kalınlığındadır.Oldukça sert ve dayanıklı olduğundan dolayı:Ağırlığı 5.85 kg/m2’dir.Çoğunlukla Cephe malzemesi olarak kullanılır.

Biz ATAĞ ALÜMİNYUM olarak her renkte saray marka olmak üzere her kalınlıkta 1 kalite ve 2 kalite malzememiz bulunmakta.

Bünyemizde bulunan CNC ve BALA makinelerimizde olmak üzere bizden alıcağınız kompozit panellerde istediğiniz ebatlarda hızlı kesim ve derz hizmetimiz bulunmaktadır

m2 fiyatı 10 USD den başlayan kompozit panel fiyat fırsatlarınızı kaçırmayın bize ulaşın.

Web sitemizin iletişim sayfasında bilgileri bulunan +90 212 728 90 58 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya info@atagaluminyum.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?