CNC EBATLAMA

Saray Alüminyum Bölge Bayisi Atağ Alüminyum İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. olarak CNC ebatlama faaliyetlerine başlamış bulunuyoruz.

CNC ebatlama makinemiz ile yaptığımız bir çalışmaya ait görsel aşağıdadır. Türkiye haritası çizimini başarı ile gerçekleştiren CNC ebatlama makinamız, bu ve buna benzer her türlü ebatlamalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir.

 

cnc ebatlama
CNC EBATLAMA

 

Mimar Sinan Mah. Akşam Sefası cad. No:1/M Silivri adresinde faaliyet gösteren işletmemiz, CNC ebatlama makinemiz ile alüminyum kompozit panel, ahşap levha ve pleksi malzemelerinizi işletmek üzere haftanın yedi günü siz değerli müşterine hizmet sağlamaktadır.

Yazı ve logo çalışması
Yazı ve logo çalışması

 

CNC ebatlama makinemiz ile yaptığımız diğer bir çalışma örneği yukarıda gösterilmektedir. Alüminyum kompozit panelleri, ahşap levhalar ve pleksi malzemelerinizi istediğin yazı, desen veya şekilde ebatlayabilmekteyiz. CNC ebatlama makinemiz son teknoloji olup, güvenli ve hızlı ebatlama yapmaya olanak sağlamaktadır. İster alüminyum kompozit panelleri, ister ahşap levhaları, isterseniz de pleksi malzemelerinizden yazı, logo, desen ve ya açılı(zaviyeli) kesim yapabilmekteyiz.

İlave olarak;

CNC ebatlama makinemiz ile açılı (zaviyeli) derz açma işlemi de yapabilmekteyiz. Zor ve zaviyeli cephelerde uygulamada siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlayacaktır. CNC ebatlama ile açtığımız zaviyeli derzler de mm olarak kayma olmaz. Bu sayede yaptığınız işlerde çok düzgün bir giydirme işlemi yapabilirsiniz. Bir çok ustanın elle yapmak zorunda kaldığı ve çok zaman harcadığı bu işlem kısa sürede ve daha sağlıklı bir şekilde işletmemiz tarafından yapılabilmektedir. Bu CNC ebatlama makinesi sizlere zaman tasarrufu sağlayacağı gibi, işlerinizin daha doğru ve düzgün olmasını garanti altına alacaktır.

CNC ebatlama makinemiz ile sizlere sağlayacağımız kolaylık ve hizmetlerin başlıcaları şunlardır;

  • Kurumsal işletmelerinizin logosunun standartlara uygun olarak ebatlanması,
  • Kurumsal yazı fontlarınız ile istediğiniz ölçüde yazının ebatlanması,
  • Özellikle reklam sektöründe kullanılan kompozit üzerinde yazı ve diğer kısımların çıkartılarak ışıklı tabela yapılması,
  • Kompozit, ahşap veya pleksi malzemeden istediğiniz yazı, desen ve yahut başka bir şekilde kesim yapılması,
  • Kompozit, ahşap veya pleksi malzemeden istediğiniz açılı (zaviyeli) kesimin yapılabilmesi,
  • Kompozit panelden istediğiniz ölçüde zaviyeli kesim ve zaviyeli derz (kanal) açılabilmesi,

CNC ebatlama makinemiz ile işleriniz artık daha hızlı ve daha sağlıklı olacaktır. Saray Alüminyum bayisi olan işletmemiz de sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. İnternet sitemizde bulunan iletişim kanallarından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Bir yanıt yazın

Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?