1. KALİTE ve 2. KALİTE KOMPOZİT PANELLER.

1.KALİTE ve 2.KALİTE KOMPOZİT PANELLER SARAY ALÜMİNYUM SİLİVRİ BÖLGE BAYİSİ OLAN İŞLETMEMİZDE SATIŞI YAPILMAKTADIR.

Saray Döküm A.Ş. Silivri Bölge Bayisi olan işletmemizde 1.kalite alüminyum  kompozit panel ve 2. kalite kompozit paneller mevcuttur. Kompozit paneller parça olarak ve birçok renk çeşidimiz de bulunabilmektedir. Reklam tabela kompoziti, cephe giydirme kompoziti ve daha bir çok alanda kullanılabilmektedir. Kompozit paneller CNC makinesi ile kesilebilmekte ve derz açılabilmektedir. İşletmemizde CNC makinesi ve bala makinesi bulunmaktadır. İstediğiniz ölçülerde kesim ve derzleme işlemini yapabiliriz. Montaja hazır olarak kompozitlerinizi teslim alabilirsiniz.

Defolu kompozit panellerin özellikleri;

Kompozit panellerimiz Saray markadır. 1. kalite ve 2. kalite arasında renk farklılıkları yoktur. CNC, Bala veya diğer her türlü makine ve alet edevat ile derz açma ve kesim işlemi yapılabilmektedir. Defolu kompozitler değişik ölçülerde olabilmektedir. 125*320 / 150*320 veya daha ufak ölçülerde olabilmektedir. Alüminyum kompozit panelleri kullanabileceğiniz her alanda defolu kompozit panelleri de kullanabilirsiniz.

Saray markasının kompozit panel çeşitleri;

Saray marka altında 3 cins kompozit panel bulunmaktadır. Bu cinse ait defolu kompozit panellerde bulunmaktadır. Saray Aluboard 0,25 alüminyum kalınlığı olan tabela kompozit için üretilen alüminyum kompozit panellerin yanında, cephe için üretilen 0,35 alüminyum kalınlığı olan Aluface cinsi ve 0,50 alüminyum kalınlığı olan Saraybond cinsi kompozit paneller bulunmaktadır. Bu cinslerin tümüne ait defosuz alüminyum kompozit panellerin yanında, defolu kompozit panellerde bulunmaktadır. İşletmemizde bulunan CNC ebatlama makinemiz ile defolu kompozit panelleri ebatlaya bilmekteyiz. Harf, desen ve her türlü şekilde kesim ve ebatlama yapılabilmektedir.Bir yanıt yazın

Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?