Defolu Alüminyum Kompozit Panel Avantajları

Defolu alüminyum kompozit paneller sahip olduğu özellikler sayesinde son derece avantajlı ürünlerdir. Defolarının küçük olması ürünlerin çok daha kullanılabilir olmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ürünlerin defolu özellikte olması fiyatlarının da çok daha uygun olmasını sağlamaktadır. Defolu alüminyum panellerin avantajlarından bahsetmeden önce alüminyum panelin ne olduğunu incelemek çok daha doğru olacaktır.

Alüminyum kompozit paneller bir plastik çeşididir. Bunun yanı sıra polietilen olarak bilinen her iki yüzeyinin de alüminyum levha ile kaplandığını ifade etmek mümkündür. Yapı malzemeleri arasında tercih edilen bu ürünler son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Marine kontrplak, doğal ahşap kaplama, alüminyum plaka gibi çeşitli malzemeler ile kaplanmış olan bu paneller, yoğun kullanım alanları ile ilgi çekmektedir.

silivri defolu kompozit-defolu alüminyum kompozit panel
 

Defolu Alüminyum Kompozit Paneller Neden Tercih Edilmektedir?

Defolu alüminyum kompozit panellerin farklı kullanım alanları söz konusudur. Daha önce de bahsedildiği gibi uygun fiyatlı olması bu ürünlerin yoğun bir şekilde ilgi görmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ürünlerdeki defonun az olması kullanımını engelleyen bir husus değildir. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılaması durumunda size defolu alüminyum kompozit panelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle cephe giydirme uygulamalarında söz konusu paneller yoğun bir talep görmektedir. Dekorasyon ve reklam panolarında da tercih edilen bu ürünleri siz de tercih edebilirsiniz. İç mekan ve dış mekanlarda tercih edilen bu ürünler, dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Cephe kaplamalarında tercih edilmesinin nedeni hafif bir yapıya sahip olmasıdır. Düzgün yüzeyli ve kırılmalara karşı dayanıklı olan bu ürünler ile siz de çeşitli ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Defolu Alüminyum Kompozit Panel Fiyatları

Defolu alüminyum kompozit panel fiyatları, bu ürünlere sahip olmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği husustur. Bu noktada siz de söz konusu ürünleri tercih edecekseniz fiyatları konusunda araştırma yapıyor olmalısınız. İşte bu noktada firmamız sizler için en kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet vermektedir. Siz de bu ürünleri tercih ederek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli ürünler sizleri bekliyor.

Bize Ulaşın

Silivri Saray Alüminyum bayisi olan Atağ Alüminyum; giydirme cephe ve kompozit panel cephe kaplama sistemleri, alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme (kaldır-sür) sistemleri, ışıklık (skylight) sistemleri, korkuluk ve küpeşte sistemleri satış, projelendirme, uygulama ve montaj hizmetleri sunmaktadır. ATAĞ ALÜMİNYUM, alüminyum yapı sektöründe ülkemizin lider alüminyum firmalarından SARAY ALÜMİNYUM’un bayisidir. İstanbul’un kentleşme ve endüstrileşme alanında ivme gösteren ilçesi Silivri ve çevresindeki ilçelerdeki giydirme cephe ve kapı pencere sistemleri, alüminyum kompozit panel, kış bahçeleri, güneş kırıcılar ve solar sistemler gibi mimari uygulama ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmak adına tecrübeli ve dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir.

Web sitemizin iletişim sayfasında bilgileri bulunan +90 212 728 90 58 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya info@atagaluminyum.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

 

 Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?