DEFOLU KOMPOZİT PANEL

İşletmemiz de 1.kalite hatasız alüminyum kompozitlerin yanında, 2.Kalite, defolu kompozit panel mevcuttur

DEFOLU KOMPOZİT PANEL

 

Defolu 2.kalite kompozit panel
Defolu 2.kalite kompozit panel

 

DEFOLU KOMPOZİT PANEL

Silivri Atağ Alüminyum yeni yerimizde hizmete devam ediyoruz. 2. kalite defolu kompozit panel, parça kompozit, küpeşte aksesuarı ve silikonda kampanya.

Anlaşmalı kargomuz veya ambar seçeneği ile istediğiniz ürünler Türkiye’ mizin tüm illerine ulaştırılır.DEFOLU KOMPOZİT PANEL

Saray Alüminyum Bölge Bayi Atağ Alüminyum San.Tic.Ltd.Şti. olarak, Mimar Sinan Mah. Akşam Sefası Cad. Silivri İSTANBUL adresinde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyarız.

İşletmemiz aynı zamanda Bostik Silikon bölge bayisidir. Çekomastik, genel amaçlı silikon, cephe (inşaat) silikonu, MSP 2750 polimer yapıştırıcı silikon, Silikon tabancası ve diğer ürünler ile hizmetinizdedir. Anlaşmalı kargomuz veya ambar seçeneği ile istediğiniz ürünler sizlere ulaştırılır. Defosuz alüminyum kompozit paneller ve defolu kompozit panel de kargo ile sevk edilir.DEFOLU KOMPOZİT PANEL

İşletmemiz de YHB matkap uçlu, YSB matkap uçlu, Sunta vidası, buldeks vida bulunmakta olup, toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur. Anlaşmalı kargomuz veya ambar seçeneği ile istediğiniz ürünler sizlere ulaştırılır.

Diğer ürün ve marka seçeneklerimiz;

  • Kale kilit marka 153, 153u, 155, 155u, Arco paslanmaz kapı hidroliği, 157 ve 357 demir kapı kilitleri, 164 barel çeşitleri, 153, 269 pvc kapı kilitleri ve diğer çeşitler stoklarımızda mevcuttur.
  • Eltos marka hırdavat çeşitleri
  • Karbosan marka inoks taş ve diğer ürünler,
  • five star yıldız uç, tork uç ve diğer ürün çeşitleri
  • ve diğer yüzlerce ürün çeşitleri

 

Saray Alüminyum 1980’den bu yana, geliştirdiği öncü ve yenilikçi iç ve dış cephe çözümleriyle geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde büyük rol oynuyor. Saray Alüminyum kapı, pencere, cephe ve küpeşte sistemleri, alüminyum kompozit panel, PVC kapı ve pencere sistemleri, panjur sistemleri ve makina, aydınlatma, asansör vb. sektörlerinin ihtiyacı olan çeşitli şekil ve büyüklükte sanayi profilleri ve standart kesitli profiller üretiyor.

Türkiye’nin ilk 200 şirketi arasında yer alan Saray Alüminyum, üretiminin %35’ini Avrupa, Afrika ve Asya’da 50’yi aşkın ülkeye ihraç ediyor, yüksek ihracat rakamları ile her yıl İhracatın Yıldızları ödülünü alıyor.

CE, ISO 9001, Qualanaod, Qualicoat, TS EN 755, TS EN 12020, SEPRO ve GOST-R kalite belgelerine sahip olan Saray Alüminyum, İstanbul Güneşli ve Tekirdağ Çerkezköy’de, toplam 100 bin m² kapalı alanda üretim yapıyor. Saray bünyesinde, alüminyum toz boya, alüminyum eloksal kaplama, ekstrüzyon, biyet döküm, alüminyum kompozit panel, panjur, pvc ekstrüzyon üretim tesislerinin yer aldığı tam entegre bir kuruluş.

Proje ve AR-GE birimleriyle mimari ofislere ve yapı yatırımcılarına cephe tasarımından uygulamasına, tüm aşamalarda teknik destek veren, çok katlı ve nitelikli yapılar için özel cephe çözümleri sunan Saray Alüminyum, geliştirdiği yüksek performanslı inovatif ürünlerle, geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde, yaşam kalitesinin yükseltilmesinde önemli rol oynuyor.

 

Saray Alüminyum, ISO 9001:2000 standardının gereklerini yerine getiren ve diğer yönetim fonksiyonları ile birlikte planlanan ve geliştirilen müşteri ihtiyaçlarını yerine getiren etkili ve yeterli bir Kalite Sistemi kurulmuş olup ISO 9001 Kalite Güvence Belgesine sahiptir.  Saray Alüminyum,

  • Bütün faaliyetlerini müşterilerinin memnuniyeti için yoğunlaştırmayı,
  • Müşterilerine sağladığı ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi,
  • Ürünleri zamanında teslim etmeyi,
  • İsraf ve ziyanı ortadan kaldırarak ürünlerini ve hizmetlerini, en düşük maliyetle üretmeyi,
  • Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ürün üretmeyi esas olarak benimsemiştir.

 

Saray Alüminyum’un Kalite Güvence Sistemi, müşteri memnuniyetinin teminatıdır. Saray Alüminyum kullandığı ham maddeden, üretim proseslerinde ki titiz kalite kontrol aşamaları ile sadece bugün için değil 10 sene sonrasında da için müşteri memnuniyetinin var olmasını hedeflemiştir.

ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi

 

 

 Bir yanıt yazın

Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?