Kompozit Panel Fiyatlarında İndirim

Saray Döküm A.Ş.  Alüminyum Kompozit Panel fiyatlarında indirim yapmıştır. Avantajlı güncel fiyatlar hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Atağ Alüminyum  Aluminyum Kompozit Panel Fiyatlarında İndirim

Alüminyum Kompozit Panel fiyatlarında indirim

Kompozitör Panel Nedir: Polietilen denilen (bir çeşit plastik) maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanmasıyla oluşturulan yapı malzemesine kompozit panel denir. Birden fazla malzeme ile kaplanmaya elverişlidir. Doğal ahşap kaplama, marine kontrplak, alüminyum plaka kaplanabildiği malzemeler arasındadır.
Dayanıklılığı:Kompozit paneller kırılmaya karşı dayanaklı olduğu gibi paslanma, oksitlenme, çatlama, yangın gibi etmenlere karşı da dayanıklıdır.

Alüminyum Kompozit Panel fiyatlarında indirim
Nerelerde Kullanılabilir:
Dış mekanlarda ise bina cephe giydirmede sıklıkla kullanılır. Reklam panoları ve dekorasyonda önemli bir yere sahiptir. Bankalarda, otellerde alışveriş merkezlerinde, metro istasyonlarında kullanılabilir.
Kompozit paneller hem Türkiye’de hem de dünyada mimarlar tarafından en çok tercih edilen yapı malzemesidir. Yeni yapılan binalarda özellikle dekoratif olarak kullanılan paneller binaların daha şık, estetik ve modern görünmesini sağlıyor. Eski evlerin tadilatında kullanılarak köhne, çirkin görüntüyü bir anda silip daha sıcak ve şık evler sağlıyor.
Montaj Aşaması: Kompozit levhalar plakalar halinde yapılmış olarak geliyor. 1.250mm x3.200 mm ölçülerinde standart olarak üretilir.Kompozit panellerin kurulum aşamasında da sağladığı yararlar vardır. Esnek oldukları için rahatça el aletleri ile şekillendirilebilirler. Delme ve montaj işlemleri de yine el aletleri ile yapılabilir. Demir, beton, taş gibi yapı malzemelerinde olduğu gibi büyük makinelere gerek yoktur.
Kompozit panel yapan firma olarak panellerinizi ambalajlı olarak getiriyoruz. Panelin renkli kısmının taşıma esnasında zarar görmemesi için renkli bölümü plastik bir madde ile kaplıyoruz. Montaj anında çıkararak kompozit panelinizin zarar görmesini engelliyoruz.
Neden kompozit panel tercih etmeliyim?
Hafif olması.
Sağlam olması ve uzun yıllar kullanılabilir olması.
Onarıma ihtiyaç duymaması.
Esnek olmasından kaynaklı kolay şekil verilebilir olması.
Ses ve ısı yalıtımı sağlaması.
Doğa şartlarına ve darbelere dayanıklı olması.
Korozyona (paslanma) karşı dirençli olması.
Temizliğinin kolay olması tercih etme sebeplerinizden olabilir.
Renk seçeneği mevcuttur. Firmamız ile irtibata geçerek renk kartelasından dilediğiniz rengi seçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Kompozit panel firmaları arasından kalitemiz ve iş anlayışımız ile ön plana çıkıyoruz. Siz de kompozit panel uygulamalarınız ve Kompozit Panel Fiyatlarında İndirim için bize ulaşabilirsiniz.Alüminyum Kompozit Panel , A Kalite ve Uygun Fiyat

Aluminyum Kompozit Panel Fiyatlarında İndirim

Saray Alüminyum, ISO 9001:2000 standardının gereklerini yerine getiren ve diğer yönetim fonksiyonları ile birlikte planlanan ve geliştirilen müşteri ihtiyaçlarını yerine getiren etkili ve yeterli bir Kalite Sistemi kurulmuş olup ISO 9001 Kalite Güvence Belgesine sahiptir. Saray Alüminyum,
*Bütün faaliyetlerini müşterilerinin memnuniyeti için yoğunlaştırmayı,
*Müşterilerine sağladığı ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi,
*Ürünleri zamanında teslim etmeyi,
*İsraf ve ziyanı ortadan kaldırarak ürünlerini ve hizmetlerini, en düşük maliyetle üretmeyi,
*Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ürün üretmeyi esas olarak benimsemiştir.

Saray Alüminyum Bölge Bayi Atağ Alüminyum San.Tic.Ltd.Şti. olarak, Mimar Sinan Mah. Akşam Sefası Cad. Silivri İSTANBUL adresinde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyarız.

 Bir yanıt yazın

Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?