Sika Ürünleri Silivri Bayii Atağ Alüminyum

Sika ürünleri Silivri Bayii Atağ Alüminyum . Geniş ürün yelpazesi , uygun fiyat ,kaliteli ve güvenli hizmet ..

 

 

 

Uygun fiyat ve kalite hizmeti ile zengin ürün grubu ve modelleri ile sika marka dilediğiniz ürüne Atağ Aluminyum güvencesi ile sahip olabilirsiniz. sika ürünleri Silivri Bayii Atağ aluminyum 

Sika Ürünleri Silivri Bayii Atağ Alüminyum 

Silivri Atağ Alüminyum yeni yerimizde hizmete devam ediyoruz. 2. kalite kompozit panel, parça kompozit, küpeşte aksesuarı ve silikonda kampanya.

Anlaşmalı kargomuz veya ambar seçeneği ile istediğiniz ürünler Türkiye’ mizin tüm illerine ulaştırılır.sika ürünleri silivri bayii Atağ Alüminyum

Saray Alüminyum Bölge Bayi Atağ Alüminyum San.Tic.Ltd.Şti. olarak, Mimar Sinan Mah. Akşam Sefası Cad. Silivri İSTANBUL adresinde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyarız.

İşletmemiz aynı zamanda sika Silikon Silivri  bayisidir. Çekomastik, genel amaçlı silikon, cephe (inşaat) silikonu, Silikon tabancası ve diğer ürünler ile hizmetinizdedir. Anlaşmalı kargomuz veya ambar seçeneği ile istediğiniz ürünler sizlere ulaştırılır.

İşletmemiz de YHB matkap uçlu, YSB matkap uçlu, Sunta vidası, buldeks vida bulunmakta olup, toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur. Anlaşmalı kargomuz veya ambar seçeneği ile istediğiniz ürünler sizlere ulaştırılır.

Diğer ürün ve marka seçeneklerimiz;

  • Kale kilit marka 153, 153u, 155, 155u, Arco paslanmaz kapı hidroliği, 157 ve 357 demir kapı kilitleri, 164 barel çeşitleri, 153, 269 pvc kapı kilitleri ve diğer çeşitler stoklarımızda mevcuttur.

  • Eltos marka hırdavat çeşitleri

  • Karbosan marka inoks taş ve diğer ürünler,

  • five star yıldız uç, tork uç ve diğer ürün çeşitleri

  • ve diğer yüzlerce ürün çeşitleri

Saray Alüminyum 1980’den bu yana, geliştirdiği öncü ve yenilikçi iç ve dış cephe çözümleriyle geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde büyük rol oynuyor. Saray Alüminyum kapı, pencere, cephe ve küpeşte sistemleri, alüminyum kompozit panel, PVC kapı ve pencere sistemleri, panjur sistemleri ve makina, aydınlatma, asansör vb. sektörlerinin ihtiyacı olan çeşitli şekil ve büyüklükte sanayi profilleri ve standart kesitli profiller üretiyor.

Türkiye’nin ilk 200 şirketi arasında yer alan Saray Alüminyum, üretiminin %35’ini Avrupa, Afrika ve Asya’da 50’yi aşkın ülkeye ihraç ediyor, yüksek ihracat rakamları ile her yıl İhracatın Yıldızları ödülünü alıyor.
Proje ve AR-GE birimleriyle mimari ofislere ve yapı yatırımcılarına cephe tasarımından uygulamasına, tüm aşamalarda teknik destek veren, çok katlı ve nitelikli yapılar için özel cephe çözümleri sunan Saray Alüminyum, geliştirdiği yüksek performanslı inovatif ürünlerle, geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde, yaşam kalitesinin yükseltilmesinde önemli rol oynuyor.
Saray Alüminyum, ISO 9001:2000 standardının gereklerini yerine getiren ve diğer yönetim fonksiyonları ile birlikte planlanan ve geliştirilen müşteri ihtiyaçlarını yerine getiren etkili ve yeterli bir Kalite Sistemi kurulmuş olup ISO 9001 Kalite Güvence Belgesine sahiptir.  Saray Alüminyum,
  • Bütün faaliyetlerini müşterilerinin memnuniyeti için yoğunlaştırmayı,
  • Müşterilerine sağladığı ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi,
  • Ürünleri zamanında teslim etmeyi,
  • İsraf ve ziyanı ortadan kaldırarak ürünlerini ve hizmetlerini, en düşük maliyetle üretmeyi,
  • Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ürün üretmeyi esas olarak benimsemiştir.
Saray Alüminyum’un Kalite Güvence Sistemi, müşteri memnuniyetinin teminatıdır. Saray Alüminyum kullandığı ham maddeden, üretim proseslerinde ki titiz kalite kontrol aşamaları ile sadece bugün için değil 10 sene sonrasında da için müşteri memnuniyetinin var olmasını hedeflemiştir.
ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi
‘Kalite’, bizim için boş bir slogan değildir. Kalitemiz, ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi ile belgelenmiş olup, tasarımdan ürünün adres teslim edilmesine kadar tüm aşamalar gerek firma içi gerekse ISO 9001 Belgelendirme kuruluşunun düzenli denetimi ve gözetimi altındadır.
QUALICOAT: Alüminyum Boyanmasında Üstün Kalite Markası
Boyalı profil için kullandığımız boyadan, boyama öncesi yüzey hazırlama prosesinde kullanılan kimyasallara kadar tüm boyama prosesi alüminyum profil üzerindeki boya tabakasının fiziksel ve kimyasal özellikler, Avrupa QUALICOAT Spesifikasyonun güvencesi altındadır. Böylece, ürünün kullanım ömrü, UV-dayanımı, harici etkilere ve UV etkilerine karşı dayanımı, renk solmazlığı gibi önemli özellikler, Avrupa QUALICOA Belgesinin güvencesine sahiptir.
QUALANOD: Alüminyum Eloksal Kaplamadan Üstün Kalite Markası
Profillerimizin eloksal kaplama prosesinde kullanılan kimyasallardan eloksal tabakasının fiziksel ve kimyasal özelliklerine kadar tüm eloksal prosesi Avrupa QUALANOD Spesifikasyonun güvencesi altındadır. Böylece, ürünün kullanım ömrü, UV-dayanımı, harici etkilere ve UV etkilerine karşı dayanımı, renk solmazlığı gibi önemli özellikler, Avrupa QUALANOD Belgesi’nin güvencesine sahiptir.

sika ürünleri Silivri bayii Atag Alüminyum Bir yanıt yazın

Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?