Silivri 2. Kalite Kompozit Panel Fiyatları

Silivri 2. kalite kompozit panel fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için doğru adrestesiniz. Kaliteli ürünleri ile dikkat çeken firmamız sayesinde kaliteli ve güvenilir ürünlere sahip olabilirsiniz. Peki, Silivri 2. kalite kompozit panel fiyatları nasıldır ve kurulumu nasıl gerçekleştirilir? Şimdi gelin, tüm detayları inceleyelim.

Kompozit Paneller Nasıl Kurulur?

Alüminyum kompozit panellerin kurulumu ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir:

  • ACP panelleri önce diğer plastik alüminyum plakalara veya alüminyum veya paslanmaz çelikten yapılmış perçinler, cıvatalar, vidalar veya çivilerle diğer malzemelere monte edilir.
  • ACP panellerini farklı malzemelere (çelik levhalar gibi) bağlamadan önce, en az 25u kalınlığında bir yalıtım ve galvanizli malzeme tabakası
  • Tüm derzler belirtilen genişliklerde olmalıdır. Birbirine bitişik veya dik iki ek yeri arasında 2,5 mm’den fazla genişlik farkı olmamalıdır.
  • Açı malzemesinin bir tarafını güçlü yapısal yapıştırıcı ile ACP panelinin bükülmüş kenarına yapıştırarak
  • Açının ortası perçinlerle birleştirilerek üst duvar için prefabrike bir panel oluşturulacaktır.
  • Destek braketleri, duvar bileşeninin üç boyutlu ayarlamalarını ve doğru konumunu sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır.
  • Prefabrik ACP panellerini aynı seviyeye ayarlayarak ve perçinler ve kendinden kılavuzlu vidalarla yalıtarak blok blok birleştirin.

Kompozit panelin iç mineral çekirdeğinin bileşimine bağlı olarak, bazı uygun özelliklere sahip olacaktır. Örneğin, yangın durumunda daha yüksek bir dirence veya özel bir esnekliğe sahip olacaktır. Bu da cephede yaratıcı dönüşümler yaparken çok faydalı bir özellik olacaktır. Kaplama türlerinde olduğu gibi, teknoloji ilerledikçe, 2. kalite kompozit panel de kendisine özel direnç kazandıran ve hangi koşullara daha uyumlu hale getiren yeni mineral çekirdekler geliştirildi.

Silivri 2. Kalite Kompozit Panel Fiyatları bilgisi için doğru adrestesiniz.

Silivri 2. Kalite Kompozit Panel Fiyatları

En Uygun Silivri 2. Kalite Kompozit Panel Fiyatları

Atağ Alüminyum olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir ürünleri sunuyoruz. Siz de bu ürünlere kolayca sahip olmak için doğru adrestesiniz. Birbirinden kaliteli ve güvenilir ürünler üreterek müşterilerine sunan firmamızdan alüminyum kompozit panellere sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek ürünlerimizi incelemektir. Bu sayede ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere kolayca sahip olabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Silivri 2. Kalite Kompozit Panel Fiyatları konusunda bilgi almak için iletişim kurun.

Bize Ulaşın

Silivri Saray Alüminyum bayisi olan Atağ Alüminyum; giydirme cephe ve kompozit panel cephe kaplama sistemleri, alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme (kaldır-sür) sistemleri, ışıklık (skylight) sistemleri, korkuluk ve küpeşte sistemleri satış, projelendirme, uygulama ve montaj hizmetleri sunmaktadır. ATAĞ ALÜMİNYUM, alüminyum yapı sektöründe ülkemizin lider alüminyum firmalarından SARAY ALÜMİNYUM’un bayisidir. İstanbul’un kentleşme ve endüstrileşme alanında ivme gösteren ilçesi Silivri ve çevresindeki ilçelerdeki giydirme cephe ve kapı pencere sistemleri, alüminyum kompozit panel, kış bahçeleri, güneş kırıcılar ve solar sistemler gibi mimari uygulama ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmak adına tecrübeli ve dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir.

Web sitemizin iletişim sayfasında bilgileri bulunan +90 212 728 90 58 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya info@atagaluminyum.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?