Silivri 2. Kalite Kompozit Panel

 

Silivri 2. Kalite kompozit panellere sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. alüminyum kompozit panel birçok şekilde dönüştürülebilir. Bunlar arasında, panel yüzeyinde sivri tip şekiller oluşturmaya, çizimler veya formlar oluşturmaya izin veren zımbalama; kavisli şekiller elde etmek için silindirle bükme; kabartma oluşturmak için CNC damgalama ve oyma; hacimleri düz bir yüzeye vb. yansıtmak için 3B şekillendirme bulunuyor.  Alüminyum silivri 2. kalite kompozit panelin bu dönüşüm kapasitesi, riskli ve yaratıcı tasarımlar oluşturmak için kullanılması için ona çok yönlülük sağlar.

Cephede diğer malzemelerle mümkün olmayan alanları birleştirmek ve oluşturmak için ideal bir malzemedir. Alışılagelmiş havalandırmalı düz cephe resminin ötesinde, panelin binalara özel bir karakter kazandırmaya katkı sağlayan daha çarpıcı projeler ve riskli tasarımlarda nasıl kullanılabileceğini görüyoruz.

silivri 2. kalite kompozit panel Silivri 2. Kalite Kompozit Panellere Uygulanabilen İşlemler

Delme ve Kalıp Kesme

Silivri 2. kalite Kompozit panel, CNC ile zımbalanabilir ve kalıp kesilebilir. Sonuç, noktacı veya sanatsal tarzda desenlerin oluşturulmasından cephede karmaşık ve ayrıntılı çizimlere kadar uzanır.

Kenar

Üç tür kenar vardır:

  • Kenarları gizleyen basit
  • Çift iç kısım, kenarı ve sırtın bir kısmını gizler
  • Dışı ikiye katlayın, kenarı gizler ve diğer panel levhalarıyla derzleri gizleyen bir flanşı uzatır.

Makaralı Bükme

Panel, gerekli minimum bükülme yarıçaplarını takip ederek kolayca bükülebilir. Bunu yapmak için 3/4 rulolu bükme makinelerini kullanmak en iyisidir. Ürünü bükerek sütunlar kapatılabilir, yuvarlak bir görünümle köşeler gizlenebilir vb.

Damgalama ve Gravür

Önceki dönüşümlerden daha fazla sınırlamayla, panelde, derinliğinde yapılan değişikliklerle, paneli kesip kalıplamaya gerek kalmadan formlar oluşturan gravürler yapmanın mümkün olduğunu görüyoruz.

3D Şekillendirme

3D şekillendirme işlemi, askı sistemleri için alüminyum kompozit panel üretiminde kullanılmasının yanı sıra, projeksiyonlu üç boyutlu yüzeyler oluşturmak için de kullanılabilir.

Frezeleme

Panelin frezelenmesi, zımbalama gibi diğer işleme türlerinden ve tabii ki kaset tipi bir tepsi olarak kompozit panelin olağan konseptinden farklı sonuçlar verir. CNC ile, duvar testereli veya portatif olarak yapılabilir. Panelin kısmi frezelenmesi, parçaların müteakip katlanarak onlara yaratıcı şekiller vermesini sağlar.

Siz de en kaliteli ve güvenilir Silivri 2. kalite kompozit panel ürünlere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Silivri Saray Alüminyum bayisi olan Atağ Alüminyum; giydirme cephe ve kompozit panel cephe kaplama sistemleri, alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme (kaldır-sür) sistemleri, ışıklık (skylight) sistemleri, korkuluk ve küpeşte sistemleri satış, projelendirme, uygulama ve montaj hizmetleri sunmaktadır. ATAĞ ALÜMİNYUM, alüminyum yapı sektöründe ülkemizin lider alüminyum firmalarından SARAY ALÜMİNYUM’un bayisidir. İstanbul’un kentleşme ve endüstrileşme alanında ivme gösteren ilçesi Silivri ve çevresindeki ilçelerdeki giydirme cephe ve kapı pencere sistemleri, alüminyum kompozit panel, kış bahçeleri, güneş kırıcılar ve solar sistemler gibi mimari uygulama ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmak adına tecrübeli ve dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir.

Web sitemizin iletişim sayfasında bilgileri bulunan +90 212 728 90 58 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya info@atagaluminyum.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

 Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?