Silivri Alüminyum Kompozit Panel Fiyatları

 

Silivri alüminyum kompozit panel fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İnşaat sektöründe hepimizin hemfikir olduğu bir şey vardır. O da alüminyum kompozit panelin popülaritesinin son birkaç yıldır büyümesinin durmadığı. Enerji verimliliği, düşük fiyat ve inşaat olanakları kisvesi altında kullanımı yaygınlaşmaktadır. Bu tür malzemeler havalandırmalı cephelerin inşası, yenilenmesi veya rehabilitasyonu için özel olarak tasarlanmıştır. Mimarinin tüm alanlarına uyarlanabilecek çözümler sunar.

Silivri Alüminyum Kompozit Panel Özellikleri

Kompozit panel, iki alüminyum levha ve mineral yükünü tutabilen bir iç termoplastik taban çekirdeğinden oluşur. Yeni inşaat havalandırmalı cephelerin yanı sıra yenileme veya rehabilitasyon için özel olarak tasarlanmıştır. Üretim standardı, 5005 alüminyum alaşımlı bir dış sacdan ve 3105 bir iç sacdan oluşur. Çekirdeğinin mineral yüküne göre iki gruba ayrılır. UNE 13501-1:2007’ye göre A2-s1, d0 ve B-s1, d0 olarak sınıflandırılır.

Kompozit panel, çekirdeği oluşturacak bir malzeme tabakasının aynı anda açılmış iki alüminyum levha arasında ekstrüde edildiği ve sıkıştırıldığı sürekli bir laminasyon işlemi ile üretilir. Son olarak malzemenin düzlüğü sıkıştırılarak mükemmelleştirilir ve koruyucu film uygulanır.

silivri alüminyum kompozit panelSilivri Alüminyum Kompozit Panel Kullanım Alanları

Bu ürünler en yaygın kullanımı havalandırmalı cephelerde, cephenin elde ettiği ısıl davranış sayesinde binaların yalıtımını çözmedeki etkinliği ile öne çıkan birkaç katlı bir kaplama sistemidir. Havalandırmalı cephe ile ilgili en merak edilen şey ise katmanları arasında baca etkisi oluşmasına imkan vermesidir. Bu baca daha geleneksel sistemlere kıyasla daha fazla enerji verimliliği sağlayan sabit bir sıcaklığı koruyarak bölmede sürekli bir havalandırma oluşturur. Böylece yaz aylarında ısı dışarı atılır ve sirkülasyon havası yenilenir. Kışın hava sirkülasyonu yavaşlayarak ısı korunur.

En Uygun Silivri Alüminyum Kompozit Panel Fiyatları

Firmaların her biri farklı fiyatlandırmalar ile bu ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Siz de en uygun fiyatı arıyorsanız firmamız yanınızda! Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Bu sayede Silivri alüminyum kompozit panel fiyatları ile ilgili bilgi edinebilir ve kolayca siparişinizi oluşturma imkanı edinebilirsiniz.

 

Bize Ulaşın

Silivri Saray Alüminyum bayisi olan Atağ Alüminyum; giydirme cephe ve kompozit panel cephe kaplama sistemleri, alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme (kaldır-sür) sistemleri, ışıklık (skylight) sistemleri, korkuluk ve küpeşte sistemleri satış, projelendirme, uygulama ve montaj hizmetleri sunmaktadır. ATAĞ ALÜMİNYUM, alüminyum yapı sektöründe ülkemizin lider alüminyum firmalarından SARAY ALÜMİNYUM’un bayisidir. İstanbul’un kentleşme ve endüstrileşme alanında ivme gösteren ilçesi Silivri ve çevresindeki ilçelerdeki giydirme cephe ve kapı pencere sistemleri, alüminyum kompozit panel, kış bahçeleri, güneş kırıcılar ve solar sistemler gibi mimari uygulama ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmak adına tecrübeli ve dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir.

Web sitemizin iletişim sayfasında bilgileri bulunan +90 212 728 90 58 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya info@atagaluminyum.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

 

 

 Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?