Silivri Alüminyum Kompozit Panel Özellikleri

Silivri alüminyum kompozit panel, çeşitli özelliklere sahip olan ve dayanıklı yapıdaki alüminyum ürünlerdir. Bu noktada son derece yoğun bir kullanım alanına sahip olan alüminyum kompozit panellere siz de sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tamamen profesyonel bir anlayış ile müşterilerine kaliteli hizmetler sunan firmamız aracılığı ile siz de bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Silivri Alüminyum kompozit panel, son yirmi yılda popüler bir cephe ve kaplama malzemesi olmuştur. Popülaritesinden de anlaşılacağı üzere yapı malzemesi olarak birçok avantajı bünyesinde barındırmaktadır. Bununla birlikte, son zamanlarda ölümcül trajedilere neden olan ölümcül bileşimi de dahil olmak üzere birçok dezavantajı vardır. Yaşanan bu felaketler açıkça bu konuyu ve sorumlu ürünü kamuoyunun dikkatine sunmuştur. Burada alüminyum kompozit panelin ne olduğu ile ilgili çeşitli detayları inceleyeceğiz.

silivri kompozit panel çeşitleri-silivri alüminyum kompozit panelSilivri Alüminyum Kompozit Panel Avantajları

Silivri Alüminyum kompozit panel harika görünümlü ve dayanıklı cepheler oluşturmak için kullanılan bir dış cephe kaplama malzemesidir. Alüminyum olmayan bir çekirdeğe bağlı iki ince alüminyum levhadan oluşur. Tipik olarak 4 mm kalınlığındadır ve alüminyum olmayan çekirdeğe bağlı iki adet 0.5 mm’lik alüminyum kaplamadan oluşur ve tipik olarak 3 mm kalınlığındadır. Daha önce de belirtildiği gibi, bu malzeme başlangıçta tabelalar için tasarlanmıştı, ancak sayısız avantajı nedeniyle kısa sürede cephe inşaatı endüstrisinde ayrılmaz bir malzeme haline geldi. Bunlar dahil:

Hafif: Dikkate değer bir güç-ağırlık oranına sahiptir

Uyarlanabilir ve esnek: Eğriler ve köşelerde kullanılabilir ve kısa sürede ‘alışılmadık şekilli’ cepheler için kullanımı en kolay malzeme haline gelir.

Dayanıklı: Çok güçlü ve dayanıklı, doğal unsurlara dayandı

Çok yönlü: Çeşitli renklerde geldi ve mimarlara sınırsız fırsatlar sundu.

Az bakım: PVDF kaplaması ve kaplaması nedeniyle diğer benzer ürünlere (FC Sheet gibi) göre önemli ölçüde daha az bakım gerektirir.

En Kaliteli Alüminyum Kompozit Panel Çeşitleri

Siz de Silivri alüminyum kompozit panel ürünlerine en kaliteli ve güvenilir bir şekilde sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı ve profesyonel bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Silivri Saray Alüminyum bayisi olan Atağ Alüminyum; giydirme cephe ve kompozit panel cephe kaplama sistemleri, alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme (kaldır-sür) sistemleri, ışıklık (skylight) sistemleri, korkuluk ve küpeşte sistemleri satış, projelendirme, uygulama ve montaj hizmetleri sunmaktadır. ATAĞ ALÜMİNYUM, alüminyum yapı sektöründe ülkemizin lider alüminyum firmalarından SARAY ALÜMİNYUM’un bayisidir. İstanbul’un kentleşme ve endüstrileşme alanında ivme gösteren ilçesi Silivri ve çevresindeki ilçelerdeki giydirme cephe ve kapı pencere sistemleri, alüminyum kompozit panel, kış bahçeleri, güneş kırıcılar ve solar sistemler gibi mimari uygulama ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmak adına tecrübeli ve dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir.

Web sitemizin iletişim sayfasında bilgileri bulunan +90 212 728 90 58 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya info@atagaluminyum.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

 Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?