Silivri Defolu Alüminyum Kompozit Panel Özellikleri

Silivri defolu alüminyum kompozit paneller ile birçok ihtiyacınızı çok daha uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken tek şey firmamızı tercih etmek ve avantajlı ürünlerimizi incelemektir.

Pek çok mükemmel özellik, dekoratif alanda yaygın malzemeler haline geldi. 2.kalite alüminyum kompozit paneller bu nedenle yoğun bir şekilde ilgi görür. Bir dizi işlemle işlenen yeni bir malzeme olan polietilen ve polipropilen plastiklerin bir karışımı olan yüzeyi işlenmiş ve kaplanmış alüminyum levhalardan yapılmıştır. Ortama ve kullanıcı gereksinimlerine göre, birçok çeşit renk kartı seçimi, özel alüminyum kompozit paneller vardır.

Silivri defolu alüminyum kompozit panel ürünler, uzun süreli bakım ihtiyacını ortadan kaldıran, büyük ölçekli yüksek binaların bakım maliyetlerini ortadan kaldıran çeşitli yüksek kaliteli kaplamalar kullanır. Çin şehri çok kirli. Birkaç yıl kullanıldıktan sonra, duvar malzemelerinin çoğu zaman birçok yerde özel olarak bakımının yapılması ve temizlenmesi gerekir. Kendi kendini temizlemesi nedeniyle, tahtayı kalıcı olarak temiz hale getirmek için yalnızca nötr bir deterjan ve su kullanması gerekir.

defolu kenarı bozuk 2. kalite alüminyum kompozit panel-silivri defolu alüminyum kompozit panel
 

Silivri Defolu Alüminyum Kompozit Panellerin Sahip Olduğu Özellikler

Hafif

Alüminyum kompozit panel , diğer dekoratif malzemelerden daha hafif olan, malzemenin ağırlığını azaltan ve inşaatı kolaylaştıran, inşaat süresini büyük ölçüde kısaltan alüminyum alaşımı ve yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.

İşleme Kolaylığı

Alüminyum alaşımlı panellerin kesilmesi, terzisi, yivli, kavisli olması kolaydır ve dik açılar gibi çeşitli şekiller, tasarım ve tasarım varyasyonlarıyla mükemmel bir şekilde eşleştirilebilir.

Yangına Dayanıklılık

Defolu alüminyum kompozit panelin dış alüminyum folyosu, polietilen çekirdek malzemesini koruyabilir. Yanmanın ilk aşamasında ısı iletimini önleyebilir ve yangına dayanıklılık uluslararası standartları karşılar.

 

Tasarım Özelleştirmesi

Defolu alüminyum kompozit paneller, tasarımcının orijinal tasarımını karşılamak ve mükemmel dekorasyon elde etmek için benzersiz renk ve şekiller üretmek üzere müşterinin gereksinimlerine göre üretilebilir.

Kaliteli ve güvenilir bir şekilde Silivri alüminyum kompozit panel ürünlerine sahip olmak için doğru adrestesiniz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hizmet veren firmamız sayesinde siz de profesyonel bir deneyim elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi için harekete geçin.

Bize Ulaşın

Silivri Saray Alüminyum bayisi olan Atağ Alüminyum; giydirme cephe ve kompozit panel cephe kaplama sistemleri, alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme (kaldır-sür) sistemleri, ışıklık (skylight) sistemleri, korkuluk ve küpeşte sistemleri satış, projelendirme, uygulama ve montaj hizmetleri sunmaktadır. ATAĞ ALÜMİNYUM, alüminyum yapı sektöründe ülkemizin lider alüminyum firmalarından SARAY ALÜMİNYUM’un bayisidir. İstanbul’un kentleşme ve endüstrileşme alanında ivme gösteren ilçesi Silivri ve çevresindeki ilçelerdeki giydirme cephe ve kapı pencere sistemleri, alüminyum kompozit panel, kış bahçeleri, güneş kırıcılar ve solar sistemler gibi mimari uygulama ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmak adına tecrübeli ve dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir.

Web sitemizin iletişim sayfasında bilgileri bulunan +90 212 728 90 58 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya info@atagaluminyum.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

 Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?