Silivri Kompozit Panel Çeşitleri

Silivri kompozit panel çeşitleri, söz konusu ürünlere sahip olmak için tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Günümüzde tercih edilen birçok kompozit panel çeşidi bulunuyor. Şimdi gelin, Silivri kompozit panel çeşitlerini  hep birlikte inceleyelim.

Yangın Geciktirici ACP

Yangının yoğunluğunu ve herhangi bir yangın çıkışından üretilen ısıyı azaltan bir petek tasarımı şeklinde bir Yangın Geciktirici ACP levhası yapılır. Petek tasarımı arasında yer alan hava kabarcıkları, katmanlar arasında vakum oluşturarak yangının hapsedilmesini sağlar.

Yanmaz ACP

Geleneksel bir kompozit panel ile aynıdır. Ancak onu farklı kılan, herhangi bir yanıcı malzeme yerine %100 alüminyum yapıdan üretilen çekirdeğin teknolojisidir. Küçük polimerik içeriğin yanıcılığını sınırlamak ve alev yayılımını ve duman oluşumunu kısıtlamak için en iyisi olan gelişmiş bir mineral bileşikten yapılmıştır.

Antibakteriyel ACP

Antibakteriyel ACP koliform, stafilokok aureus, salmonella, enterit bakterileri vb. gibi zararlı bakterilerden aktif olarak korur.

Kalınlığa göre;

3mm ACP

3mm kalınlığındaki Alüminyum Kompozit Paneller, çekirdeğin üzerinde ve altında iki kat Alüminyum içerir. Kalınlık, hem dış hem de iç uygulamalar için ideal olan kalınlığın yanı sıra uzun ömür sağlar.

4 mm ACP

4 mm kalınlığa sahip ACP levhalar, hem iç hem de dış uygulamalar dahil olmak üzere birden fazla kullanım durumu için idealdir.

6 mm ACP

6 mm ACP levhalar yalnızca aşırı sıcaklıklara dayanmakla kalmaz, aynı zamanda suya da dayanıklıdır. Ayrıca küflenmeye, şişmeye ve paslanmaya aktif olarak karşı koyabilirler.

Alüminyum Silivri  kompozit panel çeşitleri, ACP panellerinin herhangi bir ticari ve konut kompleksinde üretilmesi ve kurulması kolay olduğu için tasarım mimarisini değiştirmiştir. Alüminyum panel levhalar, duvar yüksekliği olarak bir zenginlik özü getirir. Alüminyum Silivri Kompozit Panel çeşitleri, mimarlar ve tasarımcılar için tercih edilen yeni nesil malzemelerden biridir. Alüminyum Silivri  kompozit panel çeşitleri, hafiflik, harika doku, ton ve satın alınabilirlik gibi sayısız avantajı nedeniyle yüksek talep görmektedir.

silivri kompozit panel çeşitleriSilivri Kompozit Panel Fiyatları

Atağ Alüminyum ile Silivri kompozit panel fiyatlarını detaylı bir şekilde öğrenebilir ve sipariş verebilirsiniz. En kaliteli ürünler için hemen harekete geçin ve siparişinizi oluşturun.

 

Bize Ulaşın

Silivri Saray Alüminyum bayisi olan Atağ Alüminyum; giydirme cephe ve kompozit panel cephe kaplama sistemleri, alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme (kaldır-sür) sistemleri, ışıklık (skylight) sistemleri, korkuluk ve küpeşte sistemleri satış, projelendirme, uygulama ve montaj hizmetleri sunmaktadır. ATAĞ ALÜMİNYUM, alüminyum yapı sektöründe ülkemizin lider alüminyum firmalarından SARAY ALÜMİNYUM’un bayisidir. İstanbul’un kentleşme ve endüstrileşme alanında ivme gösteren ilçesi Silivri ve çevresindeki ilçelerdeki giydirme cephe ve kapı pencere sistemleri, alüminyum kompozit panel, kış bahçeleri, güneş kırıcılar ve solar sistemler gibi mimari uygulama ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmak adına tecrübeli ve dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir.

Web sitemizin iletişim sayfasında bilgileri bulunan +90 212 728 90 58 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya info@atagaluminyum.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

 Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?