TABELA KOMPOZİTİ

Tabela Kompoziti
Tabela Kompoziti

TABELA KOMPOZİTİ

Saray Alüminyum Silivri Bölge Bayi olan firmamız da Saray parça kompozit panel bulunmaktadır. Bu panelleri tabela kompoziti olarak kullanabilir ve reklam işlerinizi yapabilirsiniz.

Saray kompozit panel ile ufak çapta dükkan giydirme, iş yeri tabelaları, cephe giydirme tamiratları veya herhangi bir alanın (depo, garaj vs.) kapatılmasında kullanılabilecek kalitede kompozit panellerdir.

Saray parça kompozit panel renkleri 1.kalite saray marka kompozit panel renkleri ile aynıdır.

Nitekim firmamız 1.kalite saray marka kompozit panel ve 2.kalite saray marka kompozit panel satmaktadır. Kullanmak istediğiniz alana uygun her türlü kompozit panel stoklarımızda mevcuttur.

Saray Alüminyum bölge bayisi, Atağ Alüminyum İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak; 1.kalite kompozit panel, 2.kalite kompozit panel ve parça alüminyum kompozit panellerin yanında, Saray alüminyum profilleri, Sarayroll panjur profilleri ve aksesuarları satışında müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Saray marka kompozit paneller kullanılacağı alana göre kademelere ayrılmaktadır.

Yüksek katlı binalarda kullanılan A2 Saraybond marka yangına dayanımlı kompozitler bulunmaktadır. Bu kompozit panellerin Türkiye’ de ilk üretimi Saray Döküm tarafından yapılmıştır. Saray marka B1 ve FR sınıfı kompozit paneller de üretilmektedir. Bina cephelerinde yaygın olarak kullanılan Saraybond ve Aluface marka kompozitlerdir. Reklam faaliyetleri için Aluboard adlı ürünümüz 3mm ve 4 mm olarak üretilmektedir.

Kompozit paneller 1250 ve 1500 en olarak, 6100 mm e kadar uzunlukta üretilebilmektedir. Miktar bazında yüksek siparişleriniz de özel ölçü alüminyum kompozit panel üretilebilmektedir.

Atağ Alüminyum İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak, bir çok proje de kullanılmak üzere, Saraybond, Aluface ve Aluboard 1. kalite de kompozit panel temin etmiş bulunuyoruz. Ayrıca Silivri bölgesinde bir çok cephe de kullanılan ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız her türlü alüminyum profilleri ile yapılan binalar da temin ettiğimiz alüminyum profiller kullanılmıştır. Saray marka olarak sattığımız alüminyum kompozit paneller ile alüminyum profillerin kalitesi TSE standartlarındadır. Saray Döküm A.Ş. internet sitesinde kalite standartlarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Firmamız da sattığımız saray parça kompozit panel ile diğer tüm kompozit panellerin ebatlamasını, işinde uzman ekibimiz ile yapabilmekteyiz.

Saray marka alüminyum kompozitlerin montajında kullanılmak üzere tüm aksesuar ve ekipmanlar firmamızda mevcuttur. Bu aksesuar ve ekipmanlar;

  • Nötr/İnşaat dış cephe silikonu
  • Derz dolgu fitilleri
  • H bağlantı profili
  • J bağlantı profili
  • F bağlantı profili
  • Kompozit montaj aparatı
  • Matkap uçlu YHB vida


Bir yanıt yazın

Yazışmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?